• 6. 3. 2024 sa uskutočnilo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín, ktorá je najstaršou súťažou v umeleckom prednese. Tohto roku sa uskutočňuje už jubilejný 70. ročník. Deti súťažili v I. kategórii - umelecký prednes poézie, a umelecký prednes prózy. Víťazom blahoželáme.

• Plavecký výcvik

• 12. 2.  - 16. 2 . 2024 - sa naši žiaci zúčastnili plaveckého výcviku na plavárni Vinbarg. Pani inštruktorky si rozdelili žiakov do troch skupín. Neplavci sa museli najprv odhodlať vkročiť do vody a pustiť sa do náročných začiatkov plávania a plavci pokračovali v zdokonaľovaní svojich plaveckých techník a zručností. Všetci si preverili svoje plavecké zdatnosti, vytrvalosť a tešili sa z pohybu vo vode.

• Divadlo Aurora - Ako si myška Eliška hľadala kamarátov

• 6. 2. nás navštívilo Divadlo Aurora. Divadelný príbeh bol o malej myške Eliške, ktorá si hľadala skutočného priateľa. Na svojej ceste stretávala rôzne zvieratká a zažívala mnohé poučné chvíle. Deťom tak pomohla pochopiť dôležité princípy a zistiť čo je skutočné priateľstvo.